354
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
! Name !! Level !! World !! Class !! Remarks | ! Name !! Level !! World !! Class !! Remarks | ||
|- | |- | ||
|'''xivizix''' || | |'''xivizix''' || 58 || Bera || [[Wizard (Ice/Lightning)]] || Very Active | ||
|- | |- | ||
|'''Norolon''' || 22 || Bera || [[Warrior]] || | |'''Norolon''' || 22 || Bera || [[Warrior]] || Inactive | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''BlazeHermes'' || 33 || Bera || [[Wind Archer]] || Very Active | ||
|- | |||
|'''DawnHermes''' || 30 || Bera || [[Dawn Warrior]] || Active | |||
|- | |- | ||
|'''NinjaHeir''' || 20 || Scania || [[Theif]] || Inactive | |'''NinjaHeir''' || 20 || Scania || [[Theif]] || Inactive | ||
|- | |- | ||
|'''Crystina''' || 10 || Windia || [[Magician]] || Inactive | |'''Crystina''' || 10 || Windia || [[Magician]] || Inactive |
edits